Międzynarodowy Obóz „Na rowerze i w kajaku”: Podsumowanie 3-dniowej Wyprawy

Podczas trzydniowego obozu dzieci i młodzież z Czech i Polski przemierzyli wspólnie 100 km i 700 metrów, biorąc udział w projekcie Mezinárodní tábor pro děti a mládež v pohraničí „Na kole a v kajaku” / Międzynarodowy Obóz dla Dzieci i Młodzieży Pogranicza „Na rowerze i w kajaku”. Był to czas pełen niezapomnianych wspólnych przeżyć i odkrywania piękna pogranicza.

 Wspólne Doświadczenia i Przyjaźnie

Obóz dostarczył uczestnikom nie tylko fizycznych wyzwań, ale także okazji do nawiązania nowych przyjaźni i wymiany doświadczeń. Wspólnie przeżyte chwile z pewnością pozostaną na długo w pamięci uczestników. Mamy nadzieję, że te więzi przetrwają i że spotkamy się jeszcze na wielu wspólnych inicjatywach.

 Wsparcie i Cel Projektu

Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Czechy-Polska na lata 2021-2027, poprzez Fundusz Małych Projektów w Euroregionie Silesia. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 15 lat, a jego celem jest promowanie współpracy instytucji i mieszkańców po obu stronach granicy na rzecz lokalnego środowiska.

 Organizatorzy i Współpracownicy

Józef Tobola 

Bibianna Dawid 

Dominik Kryska

Monika Jokel 

Marzena Hojka 

Magdalena Miśków 

Bożena Kurzydło 

GCK w Gorzycach + Posejdon

Dzięki ich zaangażowaniu i wspólnej pracy, dzieci i młodzież miały okazję przeżyć niezapomniane chwile oraz zdobyć nowe doświadczenia i przyjaźnie, które z pewnością przetrwają na lata.

Fota, GCK w Gorzycach
Komentarze