1. Ogłoszenie konkursu.. Jutro o godzinie 18:00

"Zapraszamy wszystkich słuchaczy do wzięcia udziału w naszym letnim konkursie na najlepsze przepisy! Masz ulubiony przepis na letni napój lub deser? Podziel się nim z nami!" Wyślij swój przepis  w komentarzach lub na fb.


Liczy się Kreatywność, łatwość wykonania, smak (na podstawie opisu). "Przepisy można przesyłać do jutra do godziny 17:00. W tym roku kontynuujemy nasze inicjatywy wspierające wykluczone społeczności oraz promujące czytelnictwo. Za nami pierwsze spotkanie z cyklu "Połączeni literaturą".


1 lipca w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu odbyło się spotkanie z Łukaszem Orbitowskim pod tytułem "Męski punkt widzenia". Podczas tego wydarzenia przedstawiliśmy twórczość naszego gościa, dyskutowaliśmy o literaturze, sposobach kreowania rzeczywistości oraz postaciach z jego książek. Łukasz Orbitowski opowiedział, jak prawdziwe historie inspirują go przy tworzeniu fabuł.

Projekt został sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Fota Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju

Komentarze

 1. No to spróbuje sił w konkursie, recept na napój który mi bardzo smakuje ma sporo odżywczych składników.

  2 kubki
  Łyżeczka
  Lód
  Woda/ ja miałam kompot wiśniowy
  Mleko
  Kawa Inka czekoladowa 3 albo 4 łyżeczki

  Do kubka z kawą Inka wlewamy wodę mieszając, jak zapełnimy kubek to przelewamy do drugiego kubka gdzie jest lód. Dopełniamy mlekiem.

  Kawa Inka czekoladowa dobrze się komponuje ze smakiem wiśniowym polecam pokombinować. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten drugi kubek powinien być większy, najlepiej że słomka.

   Usuń
 2. Bardzo lubię książki Łukasza Orbitowskiego. Byłam na kilku spotkaniach z nim i zawsze były ciekawe.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz